Wydarzenia

MOC NARODZIN – droga do Taty i Mamy

 

5  lutego o 16:00 – 7 lutego 2020 o 16:00

 

Leśniczówka Gaja

 

Organizatorzy:

Rass Impuls-Art Masaż Terapia Sesje IO Ustawienia Systemowe Vedic Art Doula

Pracownia Terapeutyczna Anna Rodziewicz

 

Zapraszamy na Warmię do miejsca, które swoim pięknem, troską i przepyszną kuchnią wegańsko-wegetariańska z elementami peruwiańskimi, rozgościć się Tobie jak w domu.
Leśniczówka Gaja jest położona z dala od innych zabudowań, na skaju puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, 14 km od Olsztyna.

 

Będziemy miały przyjemność poprowadzić warsztaty, na których będzie możliwość zintegrowania ciała, serca i umysłu. To spotkanie może przynieść Tobie uczucie głębokiego relaksu, spokoju oraz poszerzenia świadomości. Warsztaty są skierowane do osób, które chcą transformować swoja traumę narodzin, aby żyć w pełni swojego potencjału. Chwila, w której pierwszy raz wchodzimy w ten świat jest dla nas kluczowym momentem który ma wpływ na bycie tu na ziemi. Doświadczenia okołoporodowe wpływają na nasze życie oraz relacje ze sobą, z innymi, ze światem. Poród to wydarzenie silnie emocjonalne, determinujące dalszy rozwój człowieka i jego odbiór otaczającego świata Każdego dnia, w każdej sekundzie odradzamy się, cykl za cyklem. Praca, relacje, związki, wszystko co nowe, które pojawia się w naszym zasięgu ma znamiona naszego porodu.

 

Program
PIĄTEK 5 lutego
TANIEC UZDRAWIAJĄCY i mini USTAWIENIA WG BERTA HELLINGERA

 

SOBOTA 6 lutego
MOC NARODZIN – psychodrama narodzin wg metody Łagodna Bio-Energetyka – praca z traumami z okresu narodzin. W psychodramie narodzin można przyjrzeć się, poczuć doświadczenia z chwili przyjścia na świat. Od chwili poczęcia do momentu narodzin każda informacja jest zapisana w pamięci komórkowej, w układzie nerwowym, systemie energetycznym co prowadzi do powstawania między innymi wzorców zachowań emocjonalnych.

 

Każdego dnia, kiedy sięgamy po nowe relacje, związki, projekty, pracę, szkołę, wchodzimy do nowej grupy mamy możliwość do odwzorowania naszego porodu. Kiedy jesteśmy nieświadomi tych sytuacji schematy trzymają nas. Mając możliwość ponownego przejścia przez kanał rodny, kiedy w pełni świadomie przeżyjesz swój poród możesz zobaczyć, skąd biorą się zachowania, uczucia, które towarzyszą nam w codziennych sytuacjach mające na nas destrukcyjny wpływ. Poród kryje w sobie wiedzę, dzięki której nasze słabości można transformować w naszą moc.

 

Na warsztacie będziemy odkrywać na nowo historie narodzin. W jakim otoczeniu, warunkach przyszliśmy na świat? Jaka była atmosfera? Czy poród był łagodny, czy trudny? Czy siłami natury, czy poprzez cesarskie cięcie ? Czy poród był pośladkowy ? Czy utknęliśmy w kanale rodnym? Czy były podane znieczulenia, przyspieszacze? Czy byliśmy oddzieleni od matki? Te i inne pytania najbardziej trafne dla Ciebie będą pomocne w odkrywaniu narodzin.
Ponowne przeżycie porodu otwiera nas na nasze życie podnosząc jakość w każdym jego aspekcie.

 

NIEDZIELA 7 lutego

TANIEC UZDRAWIAJĄCY i MALOWANIE INTUICYJNE

UWOLNIENIE – Przyglądając się linii trudnych doświadczeń, zaprosimy do siebie nowe jakości, które za pomocą farb akrylowych i swojego ciała będziemy mogli wyrazić na czystym płótnie nadając swojemu życiu nowy kierunek.

 

Termin warsztatów:

Rozpoczęcie piątek 5 lutego 2012 godz.16

Zakończenie: niedziela 7 lutego 2021 godz.16

Miejsce:

Agroturystyka „Leśniczówka Gaja” Kaborno 36, 11-300 Purda, Polska

Jeżeli nie masz jak się dostać do Leśniczówki daj znać.

 

Wyżywienie wegetariańskie, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami.

 

Inwestycja w siebie:

koszt warsztatów 800 zł/ osoby

 

Pobyt: 370 PLN (śniadanie (25 PLN x2) + obiad (50 PLNx2) + kolacja (30 PLN x2) + zakwaterowanie (80 PLN x 2)) ceny są aktualne na 2021
Możliwość rozłożenia kwoty na 3 wpłaty np. 300 zł – 300 zł – 200 zł .

Istnieje możliwość wystawienia FV za kurs oraz pobyt + wyżywienie.

 

Ilość miejsc ograniczona – 6- 8 osób
Proszę o wcześniejsze zgłoszenia tel. 601 40 45 50, 600 910 403 lub osobiście.
Proszę o wpłatę zadatku w wysokości 300 zł do 15 grudnia. Osobiście lub na nr konta, który podamy w SMS
W przypadku rezygnacji z warsztatu 30 dni (do 4 stycznia 2021 r.) zaliczka będzie zwrócona. Po tym terminie zaliczka będzie bezzwrotna.

Wpłacone zaliczki zostają przekazane na rezerwację Leśniczówki Gaja.

 

We własnym zakresie- metr płótna, farby akrylowe (do kupienia np. w sklepie internetowym Szał dla plastyków link do płótna – https://www.szal-art.pl/plotna-lniane-w-rolce_1477/)

Na spotkanie zabierz ze sobą pareo, notatnik, dwa małe ręczniki, luźny strój, wygodne buty, ciepłą kurtkę przeciwdeszczową, latarkę.

 

Dowiedz się jak najwięcej na temat swojego życia prenatalnego oraz samego porodu od swojej mamy i taty.

 

 

O nas:

Magda
Ukończyłam Nową Szkołę Oddechu, Trening Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, WidnoKrąg- szkołę ustawień systemowych i praktyki obecności dla kobiet, Akademię Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera, Gentle Bio-Energetics, Kurs Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, Polarity, szkolenia masażu Lomi Lomi Nui, Ancient Lomi Lomi, japońskiego masażu twarzy, PeLoHa, Shantala dla dzieci i Body Touch dla dorosłych oraz Vedic Art. malowanie intuicyjne wg Curta Kallmana.

Jako praktyk integracji oddechem, terapeuta, masażysta, nauczyciel masażu oraz malowania intuicyjnego, Doula, z ciekawością siebie otwieram kolejne drzwi by odkrywać w sobie nowe pasje.
W ten sposób życie stało się dla mnie podróżą, której doświadczam każdego dnia przez pryzmat duszy, emocji, ciała i umysłu.

 

 

Ania

Od kilkunastu lat poszukuję dróg do kreatywności, zdrowia i samorozwoju. Wewnętrzną transformacja jest moim impulsem do poszukiwania nowych rozwiązań w terapii, która prowadzę. Na co dzień zajmuję się różnorodnymi terapiami: terapia czaszkowo-krzyżową, Terapia Polarity, Łagodna bioenergetyką, bioenergoterapia, terapią twarzy (refleksologią, miofascioplastyka), terapia Neurotaktylna, odruchami niemowlęcymi, tańcem uzdrawiającym, arteterapią, tańcami w kręgu, hipnoterapią, theta healing.

Szczególnie bliska jest mi terapia czaszkowo-krzyżowa.

Terapia czaszkowo-krzyżowa, praktyka tańca uzdrawiającego i różnych form naturoterapii pomogła mi w odnalezieniu głębszego znaczenia życia, poznania jego istoty. Odkryłam kim naprawdę jestem, co jest dla mnie ważne, odkryłam moje cele, potrzeby i pragnienia. Zaczęłam podążać za głosem serca.

To co najbardziej mnie cieszy to wspieranie innych w powrocie do zdrowia, budzenie potencjału, poszukiwanie siebie.

 

 

Jeśli jesteś gotowa/wy na zmianę, zapraszamy…
Spotkajmy się, by doświadczyć transformującej Mocy Pola Narodzin, które może otworzyć Ciebie na Twój nieograniczony potencjał. W bezpiecznej przestrzeni, otwierając się na zaufanie dla życia, w połączeniu z naturą, ze sobą, w kontakcie ze swoim ciałem, możesz zaprojektować swoje życie na nowo.

Jeżeli chcesz udostępnić informację, ponieważ uważasz, że warto. Dziękujmy

 

Magdalena Parzęcka

Anna Rodziewicz