Oferta

Terapia czaszkowo – krzyżowa

Jest delikatną i nieinwazyjną formą terapii manualnej, która może poprawić naturalne możliwości samoregulacji i zdrowienia organizmu oraz zapewnić ulgę szerokiej gamie dysfunkcji i problemów bólowych.

WIĘCEJ
32

Terapia NeuroTaktylna

To rodzaj stymulacji skóry, mięśni, stawów i powięzi do  prawidłowego odbioru bodźców pochodzących z otoczenia oraz do aktywizacji rozwoju funkcji mózgowych i układu nerwowego. Można stosować jako metodę relaksującą, wspierającą rozwój dziecka i jako wspomaganie terapii osób dorosłych.

WIĘCEJ

Terapia Bowena

Forma neuro-mięśniowego przeprogramowania – bez manipulacji stawami i kośćmi oraz bez agresywnej stymulacji mięśni. Działa ogólnoustrojowo, pomagając organizmowi powrócić do równowagi.

WIĘCEJ

Terapia Polarity

Naturalny holistyczny systemem uzdrawiania na poziomie ciała, umysłu i duszy. Łączy w sobie wschodnie i zachodnie podejście do procesu leczenia i zdrowienia. Oznacza polaryzację, czyli równoważenie.

WIĘCEJ

Refleksologia twarzy

Jest unikalną, holistyczną metodą przywracania równowagi energetycznej i narządowej w funkcjonowaniu organizmu. Wykorzystuje się ją do terapii, profilaktyki oraz zabiegów estetycznych. Ma wpływ na ciało fizyczne, umysł i emocje.

WIĘCEJ
20200102_142507

Miofascioplastyka

Miofascioplastyka, twarzy, szyi, dekoltu i ramion to specyficzna technika stymulacji struktur mięśniowo-powięziowych, która wywiera wpływ miejscowy i ogólnoustrojowy. Jest to zabieg bardzo delikatny i subtelny. Zgodnie z nazewnictwem medycyny chińskiej jest to energetyka YIN.

 

WIĘCEJ

Łagodna bio-energetyka

To delikatny dotyk, który wznawia naturalny przepływ energii życiowej i pozwala odzyskać siły witalne. Wykorzystuje szereg technik przywracających zdrowie oraz wspomagających rozwój.

WIĘCEJ

Hipnoterapia

Hipnoza jest narzędziem, które w szybki i efektywny sposób pozwala uzdrowić bądź udoskonalić życie każdego człowieka, wykorzystując moc jego nieświadomego umysłu.

WIĘCEJ

Theta Healing

Uzdrawianie kwantowe, jest praktycznym zastosowaniem fizyki kwantowej. Obejmuje swoim działaniem zarówno pracę z zaburzeniami na poziomie fizycznym, jak i pracę z emocjami i przekonaniami.

WIĘCEJ